Nasza Pomoc drogowa Pruszków

Czy masz problem z brakiem paliwa? Dlaczego mój samochód nie odpala? Nasze usługi są do Państwa dyspozycji. Pomożemy Ci w każdej sytuacji, która wymaga auto pomocy.

Świadczymy szereg usług z zakresu pomocy drogowej w Pruszkowie i okolicach. Możesz również zamówić lawetę i inne usługi w naszej firmie w Polsce lub za granicą.

Wypadki mogą zdarzyć się w każdej chwili i zawsze są niespodziewane. W naszej ofercie znajdą Państwo ulgę i komfort.

Gwarantujemy profesjonalne i niedrogie usługi, dzięki którym nie będą się Państwo martwić o powierzony nam pojazd.

Nasze Holowanie Pruszków

Nasze Holowanie Pruszków

Nasza firma różni się od innych na rynku tym, że działa 24/7, co oznacza, że można do nas dotrzeć o każdej porze, a także z każdego miejsca.

Oferujemy usługi holowania pojazdów uszkodzonych lub wraków pod wskazany adres lub na własne parkingi.

W naszej ofercie znajdą Państwo również niedrogą, profesjonalną i kompleksową auto pomoc. Oznacza to, że nie musisz transportować swojego pojazdu. Wszystko może być załatwione od ręki!

Należy pamiętać, że usługi pomocy drogowej nie są idealne. Wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać na miejscu.

Nie musimy się martwić o złe tankowanie paliwa. W razie potrzeby wymieniamy pasek klinowy, bezpiecznik, a także płyny samochodowe.

Nasza Laweta Pruszków

Nasza Laweta Pruszków

Pomoc drogowa nie ogranicza się tylko do zwykłych samochodów. Dostępnych jest wiele opcji, dzięki czemu każdy może znaleźć to, czego potrzebuje.

Pojazdy specjalne mogą zostać przez nas przetransportowane przy użyciu specjalistycznego sprzętu technicznego. Możemy pomóc zarówno w przypadku motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, jak i samochodów osobowych, dostawczych, zabytkowych, sportowych oraz łodzi. To właśnie wyróżnia nas na tle innych firm z Pruszkowa.

Współpracujemy z wieloma branżami, takimi jak budownictwo, wypożyczalnie sprzętu oraz warsztaty.

Usługi nie kończą się na transporcie. Oferujemy pomoc drogową Pruszków, która obejmuje drobne naprawy, dowóz paliwa w przypadku jego braku, a także wymianę podstawowych części. Jednym słowem wszystko, co da się zrobić na miejscu zdarzenia, zrobimy kompleksowo, profesjonalnie, tanio i bez zastrzeżeń.

Nasza Laweta Pruszków