Co to jest mobilny warsztat samochodowy?

Mobilny warsztat samochodowy to naprawa elektryczna i mechaniczna samochodów osobowych, która wykonywana jest przez elektryków i mechaników przy użyciu specjalnie przystosowanego pojazdu do obsługi awarii. Mobilne warsztaty różnią się od stacjonarnych tym, że warsztat jedzie do klienta, a nie w drugą stronę.

Jak zadzwonić do mobilnego warsztatu samochodowego? Mobilny mechanik Warszawa - jest na to odpowiedź

Połączenie z mobilnym warsztatem samochodowym jest bardzo proste. Należy zadzwonić pod numer całodobowy. Do dyspozycji mamy elektryków i mechaników, którzy odbiorą Twój telefon. Zadamy pytania dotyczące pojazdu i przyczyny problemu. Po zebraniu najbardziej istotnych informacji możemy oszacować koszt naszej wstępnej usługi, a następnie wysłać pod wskazany adres najlepszą pomoc. Po rozmowie telefonicznej prosimy klientów o wysłanie SMS-a z danymi. SMS ten potwierdza naszą gotowość do świadczenia usług. Potrzebujemy Twoje imię, nazwisko, model samochodu, numery rejestracyjne oraz lokalizację, w której znajduje się pojazd.

Mobilny Mechanik Żyrardów

Jakie usługi może zaoferować mobilny warsztat?

Nasz mobilny warsztat wyposażony jest we wszystkie urządzenia niezbędne do kompleksowej diagnostyki i naprawy usterek w dowolnym miejscu, np. na ulicy lub w domu klienta. Oznacza to, że klient nie musi wzywać firmy holowniczej, aby odholowała jego pojazd do warsztatu, a następnie czekać na naprawę. Jakie usługi jesteśmy w stanie świadczyć? Nasi mechanicy i elektrycy przyjeżdżają do mobilnego serwisu naszych klientów po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia o problemie z samochodem. Na miejscu przeprowadzamy pełną diagnostykę komputerową oraz ogólną diagnostykę usterek. Następnie wykonujemy profesjonalne naprawy elektryczne i mechaniczne pojazdów osobowych. Nasze naprawy mobilne obejmują wymianę rozruszników, alternatorów, akumulatorów, wymianę pasków MICRO oraz opróżnianie zbiorników po nieprawidłowym tankowaniu (wlanie benzyny do oleju napędowego lub odwrotnie), usuwanie niefabrycznych alarmów, awaryjne uruchamianie samochodów itp.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jeśli Państwa samochód ma problemy. Po wysłuchaniu objawów awarii mechanik może określić, czy możliwa jest naprawa dojazdowa.

Na jakim terenie znajduje się mobilny warsztat MOBILNY MECHANIK CYRARDÓW?

Mobilny warsztat można przenieść w dowolne miejsce i nie jest on ograniczony przestrzenią. Głównym obszarem działania naszego mobilnego warsztatu jest:

Warszawa i MOBILNY MECHANIK ŻYRARDÓW

Warszawa i MOBILNY MECHANIK ŻYRARDÓW

Warszawa, przedmieścia Warszawy i okolice.

mobilny warsztat

Jaki jest koszt mobilnego warsztatu samochodowego?

Koszt naszych usług zależy od odległości na jaką musimy dojechać (im dalej tym drożej) oraz od rodzaju awarii. W celu uzyskania pełnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny.

W celu ustalenia ostatecznego kosztu dojazdu lub diagnostyki przeprowadzana jest rozmowa telefoniczna. Odbywa się to przed naszym przyjazdem pod wskazany adres. Po otrzymaniu akceptacji kosztów od klienta, ustalamy czas przyjazdu mobilnego warsztatu.

Bez wcześniejszej diagnostyki nie jesteśmy jednak w stanie z góry oszacować kosztów naprawy. Bez obejrzenia pojazdu na miejscu nie jesteśmy w stanie określić dokładnej przyczyny usterki. Wyjątkiem są tylko sytuacje, w których klient sam określił przyczynę usterki i może omówić, co chce, abyśmy zrobili. W każdej innej sytuacji możemy jedynie oszacować koszty dojazdu i diagnostyki. Po dotarciu na miejsce awarii możemy określić koszt jej naprawy. Po zakończeniu diagnostyki nie przystępujemy do naprawy Państwa pojazdu. Zawsze oferujemy wycenę.

MOBILNY MECHANIK ŻYRARDÓW

Mobilny mechanik Żyrardów pozwolił wielu naszym klientom na jazdę pomimo niespodziewanych trudności i awarii, które wystąpiły na drogach Żyrardowa lub w jego najbliższej okolicy.

Mobilny mechanik może wymienić Ci koło w Żyrardowie i wypompować niewłaściwe paliwo. Może również uruchomić Twój samochód z przewodów.

Nasz mobilny warsztat samochodowy Żyrardów zapewnia wysokiej jakości, natychmiastową pomoc w przypadku różnych wypadków drogowych. Jesteśmy na miejscu i natychmiast przystępujemy do naprawy. Naszą główną zaletą jest szybki czas reakcji i fachowa mechanika samochodowa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Ze względu MOBILNY MECHANIK ŻYRARDÓW na doskonałą lokalizację naszej siedziby, Żyrardów jest miejscem, do którego najłatwiej dojechać.